Carsus IP kasų stebėjimo sistema

Carsus IP kasų stebėjimo sistema – tai skaitmeninė sistema, kartu su vaizdo informacija įrašanti kasos čekio duomenis ir sujungianti viską į bendrą duomenų bazę.

Carsus sistemos jau daug metų sėkmingai naudojamos įvairiose Estijos bendrovėse – jos puikiai tinka ne tik prekybos centrams, bet ir barams, naktiniams klubams, kavinėms, restoranams, degalinėms bei kitoms įstaigoms.

2009-aisiais atlikto pasaulinio nuostolių prevencijos tyrimo duomenimis, 54 proc. vagysčių įvykdo įmonių darbuotojai kasų zonoje.

 

Dažniausiai pasitaikantys apgaulės būdai kasose:

  • Prekių nenuskanavimas
  • Kasos čekio anuliavimas
  • Kasos pinigų stalčiaus atidarymas su nuliniu čekiu ir pinigų vagystė iš kasos
  • Brangios prekės pardavimas įmušant pigesnę
  • Prekių grąžinimo imitavimas, kai prekė faktiškai negrąžinama

Sistema turi vartotojui patogų ataskaitų kūrimo įrankį, leidžiantį pasirinkti atitinkamus įtartinos veiklos paieškos ir analizės kriterijus kiekvienam vartotojui. Suderinus sistemą, visi Jums rūpimi duomenys bus pasiekiami vienu mygtuko paspaudimu.

Sistema taip pat turi grafinį analizės modulį, leidžiantį vizualiai sulyginti nagrinėjamą atvejį su statistine visuma. Matant aiškius nukrypimus nuo standartinės veiklos, lengva nustatyti vidinių vagysčių priežastį. Tai stipriai sumažina laiko sąnaudas ieškant netipinių atvejų kasų zonoje.

Vartotojas gali vykdyti paiešką archyve kurdamas savo filtrus arba naudodamasis iš anksto numatytais kriterijais: stebimas tam tikras pardavėjas, operacija, paieška vykdoma pagal čekio numerį, tekstą čekyje ir pan. Radus paieškos kriterijus atitinkantį epizodą, į tą patį ekraną nedelsiant išvedama čekio  informacija ir su operacija susijusi vaizdo medžiaga.

Sistemoje lengvai galima sukurti atskiras bylas, leidžiančias kaupti, sisteminti ir perkelti duomenis apie konkretų pažeidėją į išorines laikmenas, kad įrodymus būtų patogiau perduoti teisėsaugos pareigūnams.

Sistema leidžia atspausdinti ataskaitas bei  atlikti grafinę analizę.

Carsus IP kasų stebėjimo sistema gali veikti ir internetu – saugos darbuotojams bet kokie sistemos duomenys yra pasiekiami tiesioginio darbo vietose. Visa informacija (įrašymas / peržiūra) saugumo sumetimais yra koduojama- vaizdo medžiaga ir kasos čekių informacija yra saugiai laikoma Carsus IP tarnybinėje stotyje su ribota prieiga. Jei duomenys būtų pavogti ir perduoti tretiesiems asmenims, jie nesugebėtų jais pasinaudoti, kadangi duomenys yra koduojami.

Kasų stebėjimo sistemą galima efektyviai naudoti tiek vieną, tiek ir daugiau kasos aparatų turinčiose įmonėse.

Tiekėjai