Elektroninės ir kontaktinės prekių apsaugos sistemos

Elektroninės ir kontaktinės prekių apsaugos sistemos  saugo prekes nuo vagysčių ir neatitraukia prekybos personalo nuo jų tiesioginio darbo – prekių pardavimo ir klientų aptarnavimo.

Elektroninę prekių apsaugos sistemą sudaro antenos prie prekybinės salės išėjimų ir apsaugos žymekliai, tvirtinami prie prekių. Aliarmas įvyks jei prekė, nuo kurios nenuimtas ar nedeaktyvuotas žymeklis, bus nešama pro antenas.

Prekių apsaugos sistemos tinka plačiam prekių spektrui apsaugoti. Pasirinktas apsauginės sistemos modelis ir komponentai tiesiogiai priklausys nuo prekių tipo ir asortimento – dažniausiai drabužiams naudojami su adatėlėmis prisegami žymekliai, kitoms prekėms specialūs žymekliai arba klijuojami lipdukai, didesnės vertės prekėms naudojami seiferiai, pvz. Gillete, CD, DVD ir Blueray, kompiuteriniams žaidimams ir t. t.

Pristis siūlo visas trijų tipų šiuo metu rinkoje naudojamas elektroninės apsaugos sistemas:

  • AM (Akustomagnetinę)
  • RF (Radijo dažnio)
  • EM (elektromagnetinę)

Mes rekomenduojame jūsų prekių apsaugai naudoti akustomagnetinę sistemą (AM), kadangi šios sistemos geriausia veikia kai naudojamos prekybos centruose, drabužių, kosmetikos, DIY parduotuvėse, vaistinėse ir t. t.

Elektromagnetinės (EM) sistemos kartais naudojamos bibliotekose ir vaistinėse.

Radijo dažniu (RF) veikiančios sistemos naudojamos tais atvejais, kai klientas jau yra įsirengęs senesnę šiuo principu veikiančią sistemą, arba kaip pigesnis sprendimas mažesnėms parduotuvėms.

Pagrindiniai AM sistemos pranašumai:

  • Naujausia technologija
  • Platūs praėjimai
  • Didelis jautrumas
  • Detekcija kai prekės yra  prekybiniame vežimėlyje
  • Platus apsaugos elementų pasirinkimas
  • Išankstinio žymėjimo lyderis

Kontaktiniai prekių apsaugos sprendimai skirti apsaugoti brangioms prekėms, tokioms kaip MP3 grotuvai, nešiojami kompiuteriai, išmanieji telefonai, vaizdo kameros, planšetiniai kompiuteriai, elektriniai įrankiai ir pan., tuo pačiu leidžiant jas išbandyti – taip padidinant pardavimus. Ši sistema leidžia apsaugoti, įkrauti ir pristatyti prekes.  Įkrovimo funkcija užtikrina, kad įrenginys visada veiks klientas norės ją išbandyti.

Pirkėjų sprendimą, ar įsigyti pirkinį, didžia dalimi nulemia teigiamos emocijos – galimybė išbandyti įrenginį „gyvai“ sustiprins šį efektą.

Kontaktiniai prekių apsaugos sprendimai rinkodaros specialistams gali teikti ir informaciją kiek kartų buvo apžiūrėta ar išbandyta atitinkama prekė.