Pneumatinio transportavimo sistemos

Pneumatinio transportavimo sistemos užtikrina saugų, greitą ir patikimą laboratorinių  mėginių ir medikamentų, pinigų, dokumentų ir kitų nedidelės apimties paketų transportavimo būdą sveikatos apsaugos, mažmeninėje prekyboje, pramonės ir bankininkystės sektoriuose.

 Pagrindiniai pneumatinio transportavimo sistemos pranašumai:

  • Svarbių medžiagų ir materialinių vertybių transportavimo saugumas
  • Mažesni kaštai ir didesnis darbo efektyvumas

Ligoninės – tai sudėtingos sveikatos apsaugos sistemos su visa eile kritinių užduočių. Pneumatinio transportavimo sistemos užtikrina greitą ir patikimą kraujo ir audinių mėginių, vaistų, receptinių vaistų, laboratorinių testų rezultatų ir daugelio kitų medžiagų perdavimo būdą. Šios sistemos yra labai patikimos ir kartais netgi gali išgelbėti gyvybę pacientui: tiek operacinėje, tiek kraujo banke ar prie budinčios slaugės pulto – šio tipo inovatyvūs sprendimai tinka bet kurioje srityje.

Mažmeninės prekybos srityje didžiausią riziką personalui ir klientams kelia didelių pinigų sumų inkasavimo ir transportavimo procedūros, kadangi būtent pinigai yra pagrindinis visų vagysčių ir apiplėšimų tikslas. Pneumatinė pinigų transportavimo sistema pinigus iš atsiskaitymo vietų akimirksniu perkelia į saugomą vietą arba saugyklą. Lygiai tokiu pat būdu sistema gali ir operatyviai aprūpinti smulkiais pinigais grąžai. Pinigiai sistemos viduje transportuojami saugiai ir patikimai, kartu apsaugomas personalas bei įmonės klientai.

Pramonės objektuose yra daug skirtingų veiklos padalinių ir skyrių. Įmonės susiduria su poreikiu užtikrinti mažesnes gamybos išlaidas išlaikant atitinkamus kokybės standartus. Industrinės pneumatinio transportavimo sistemos leidžia persiųsti  nedideles detales, miltelius, granules, įrankius, taip pat pavyzdžius pvz. šalto ar karšto plieno. Sistemą įmanoma įrengti bet kokio dydžio įmonėje.

Bankai privalo aptarnauti klientus atsižvelgdami į pačius aukščiausius saugumo standartus, tuo pat metu neviršydami optimalios paslaugų kainos – pneumatinės transportavimo sistemos sujungia bankų kasas su patalpa arba saugykla esančia saugioje vietoje. Ši sistema užtikrina saugų ir greitą pinigų bei dokumentų perdavimo būdą.

Tiekėjai