Technosauga

Kas yra technosauga?

Dėka technosaugos, pastato inžinerinės sistemos taip pat stebimos ir saugomos!  Technosauga - įprasta apsaugos paslauga ir reguliarus aptarnavimas papildomi pastato inžinerinių sistemų stebėjimu 24 valandas per parą kartu su greito reagavimo ir gedimų šalinimo paslauga. Technosauga yra geriausias sprendimas biurų pastatams, prekybos centrams, parduotuvėms, sandėliams, gamykloms ir kitoms įmonėms, kurioms reikalingos įvairios aptarnavimo ir saugos paslaugos.

Kiekviename pastate yra daug sudėtingų inžinerinių sistemų, kurios, jei sugenda, gali padaryti daug žalos per trumpą laiko tarpą. Technosauga leidžia stebėti visas pastato sistemas 24 valandas per parą. Inžinerinių sistemų aliarmai bus siunčiami į vieną stebėjimo centrą.

Technosauga leidžia prijungti įmonės svarbiausias inžinerines sistemas (gaisro signalizacijos, gesinimo vandeniu, vėdinimo, šildymo, šaldymo sistemas) į stebėjimo centrą, į kurį įvykus gedimui arba aliarmui bus perduotas signalas. Jei reikalingas greitas reagavimas - atvyks patrulinis ekipažas bei įvertins situaciją bei lokalizuos gedimą, jei tai įmanoma. Greitas patrulinio ekipažo reagavimas į aliarmus leis išvengti didesnių nuostolių.

Jei bus nustatyta, kad gedimas yra sudėtingas ir jam pašalinti reikia papildomos kompetencijos, bus pasitelkti techniniai specialistai -aptarnavimo inžinieriai. Dėka technosaugos įvairiapusiškumo, viskas bus sutvarkyta greičiausiu ir geriausiu būdu.

Visi aliarmai gauti iš objekto bus perduodami į bendrą informacijos sistemą, kas leidžia užtikrinti paslaugos kokybę, stebint problemos atsiradimo laiką, statusą, darbų atlikimo terminus, taip pat pateikti visą reikiamą informaciją užsakovui.