Visuomenės informavimo, konferencijų ir vertimo sistemos

Kitos susijusios sistemos

Evakuavimo sistema EVAC
Pastatai vis labiau reikalauja naudoti evakuacijos pranešimo sistemas. EVAC sistema veikia taip pat, kaip ir įprasta pranešimų sistema, tačiau statybų metu ji turi atitikti griežtesnius reikalavimus.
EVAC sistemos yra naudojamos perduoti automatinius iš anksto įrašytus pranešimus, valdomus priešgaisrinės signalizacijos sistema. Sistema stebi savo veikimą net tada, kai nėra perduodamas garsas. Tai pašalina situaciją, kai, esant poreikiui gauti informaciją, tampa aišku, kad įranga nėra darbinė.

Konferencijų sistemos
Konferencijų sistemos yra specialios garso sistemos, naudojamos susitikimams su dideliu dalyvių skaičiumi arba atliekant didelius formalumus. Konferencijų sistemos vartotojai yra konferencijų centrai, viešbučiai, bendrovių valdybos, teismo posėdžių salės, mokymo centrai.

Sistemos privalumai konferencijų dalyviams:
Visi susitikimo dalyviai turi galimybę kalbėti tiesiogiai iš savo darbo vietos.
Prireikus posėdžio pirmininkas gali pertraukti kalbą
Dėl mikrofonų naudojimo padidėja susitikimo efektyvumas, todėl gaunamas vadinamasis „transliacijos efektas“
Gyvas garsas be triukšmo ir aido
Jei reikia, galite pridėti saugyklos sistemą
Speciali programinė įranga skaitmeniniam protokolui kurti

Konferencijų ir kongresų sistemos
Susitikimuose, kuriuose vyksta balsavimas, reikalingos konferencijų ir kongresų sistemos. Sistemos vartotojai yra parlamentai, tarptautinės organizacijos, miestų tarybos, konferencijų centrai.
Kongreso sistema = konferencijų sistema + papildomos funkcijos:
Balsavimo galimybė – kiekvienas dalyvis savo darbo vietoje.
Dalyvio identifikacija – Balsavimo teisių ir kitų nustatymų nustatymas tiesiogiai iš rinkimų apylinkės balsuojant naudojant asmens tapatybės kortelę ar kitą technologiją.
Teksto pranešimų siuntimas dalyviams – skystųjų kristalų mikrofono bazėje yra įmontuotas skystųjų kristalų ekranas, galintis siųsti tekstinius pranešimus, tokius kaip nuomonės apklausos parinktys ir pan.
Mikrofono adresų nustatymas – kiekvienam mikrofonui priskiriamas adresas, skirtas valdyti, pavyzdžiui, sukamąsias kameras (įjungus mikrofoną, kamera pasukama į atitinkamą dalyvį).
Taip pat bus rengiama oficiali skambučių eilė pagal įvykio tvarkaraštį.

Pranešėjų tvarka ir balsavimo rezultatai matomi dideliame ekrane naudojant projektorių.
Išvardytos funkcijos yra integruotos į DCN skaitmeninę konferencijų ir kongresų sistemą.
Sinchroninio vertimo sistemos
Sinchroninio vertimo sistemos reikalingos ten, kur susitikimuose ar posėdyje vartojamos kelios darbo kalbos, tačiau ne visi dalyviai jas moka laisvai. Vertimo sistemos naudojamos Tarptautinėse konferencijose, simpoziumuose, mokymuose ir pan.
Kaip veikia sistema?
Vertėjas yra garso izoliacijos kabinoje, o kalbamas tekstas pasiekia jo ausines
Vertėjas turi specialų nuotolinio valdymo pultą su mikrofonu ir LCD ekranu, kuris leidžia operatyviai pasirinkti vertimo kanalus ir panašius parametrus.
Vertimas pasiekia klausytojus per infraraudonųjų spindulių belaidį ryšį – konferencijų salės siustuvus – ir signalas perduodamas kiekvieno delegato infraraudonųjų spindulių imtuvui. Delegatas gali pasirinkti, kurį kanalą ar kalbą klausosi. Belaidės sistemos pranašumas yra tai, kad klausytojai gali laisvai judėti po salę.
Kitas būdas priversti auditoriją išversti yra naudoti kongresų sistemą. Tokiu atveju deleguotojo ir pirmininko mikrofonas suteikia papildomą išvestį ausinių prijungimui ir vertimo kanalo pasirinkimui. Perduodamas per kabelį, signalas nėra triukšmingas, todėl imtuvų saugojimo, įkrovimo ir priežiūros poreikis yra pašalinamas.

Garso sistemų komponentai

Mikrofonai
Garso sistemose naudojami pranešimų mikrofonai, kurie leidžia tiesiogiai pasirinkti, į kurią zoną bus siunčiamas pranešimas.
Automatinė pranešimų įranga
Specialus įrenginys su skaitmenine atmintimi, kuris iškart perduoda anksčiau įrašytus pranešimus, kai įjungiama aliarmo įvestis. Pavyzdžiui: „Yra pavojus. Prašome nedelsdami palikti pastatą. ”
Signalų šaltiniai
Paprastai signalo šaltiniai yra FM imtuvas ir kompaktinių diskų grotuvas, suderinami su MP3, kad būtų galima atlikti nepertraukiamą ir nekartotinį atkūrimą.

Kaip mes tai darome

Bendradarbiavimas su klientais

Bendradarbiaujant su klientais ieškoma optimalių silpnų srovių sistemų sprendimų, siekiant užtikrinti, kad reikalavimai būtų tenkinami optimaliomis sąnaudomis.

Bendradarbiavimas su tiekėjais

endradarbiaudami su mūsų siūlomais tarptautiniais įrangos tiekėjais ir remdamiesi jų patirtimi galime pasiūlyti sprendimus net ir sudėtingiausiems pastatams bei įrenginiams

Bendradarbiavimas su projektuotojais

mūsų specialistų patarimai yra labai vertinami didžiausioseBaltijos šalių projektavimo įmonėse, o patyrusių specialistų bendradarbiavimas užtikrina geriausią rezultatą klientui

Bendradarbiavimas su generaliniais rangovais

UAB Pristis yra pagrindinis rangovas tarp generalinių rangovų, kuriais visada galite pasitikėti

Procesas

1

Kliento poreikių nustatymas

2

Galimų alternatyvių sprendimų kūrimas, jų supažindinimas su klientu

3

Klientų apsisprendimas dėl siūlomų sprendimų

4

Kainos pasiūlymas

5

Sutarties pasirašymas

6

Darbo projekto parengimas

7

Darbų vykdymas

8

Darbų pristatymas ir klientų mokymai

9

Sistemų priežiūra

šia paslauga naudojasi

Jei jus domina silpnų srovių sistemos įrengimas, susisiekite su mūsų atstovu. Mūsų patyrę konsultantai gali patarti ir išsamiau papasakoti apie sprendimus.

Gauti pasiūlymą